Eshop HERBOLIVE přináší na český trh přírodní kosmetiku Madis.

Společnost Madis S.A. byla založena v roce 2002 a sídlí v Heraklionu na Krétě, Řecko. Madis S.A. se specializuje na přírodní kosmetiku na bázi olivového oleje. Zaměřuje se na výzkum a vývoj, výrobu a obchodování s kosmetikou s využitím přírodních ingrediencí z rostlinných výtažků, léčivých rostlinných látek, olivového oleje a aloe vera. Madis S.A. má impozantní tempo růstu s úspěšným prodejem svých produktů. Madis S.A. neustále investuje do nových partnerství, nových produktových řad a inovativních technologií.
 
Prioritou společnosti je člověk a příroda. Na těchto základech je směrován výzkum, definuje základní principy společnosti.

Velká část výzkumu se zaměřuje na vlastnosti nativních rostlin a léčivých bylin Kréty jako je olivový olej, třemdava, šalvěj, majoránka, bodlák, atd. Je dobře známo, že geologie a klimatu v oblasti Středomoří, a to zejména mikroklima na řeckém ostrově Kréta, vytváří environmentální vhodnost investice pro rozvoj unikátních druhů s vysokou nutriční hodnotou a významné terapeutické vlastnosti. Je také dobře známo, že Hippokrates, v dávných dobách použival rostliny a bylinky regionu k léčbě nemocí. Dnes farmaceutický a kosmetický průmysl používá těchto rostlin jako účinné složky ve svých produktech.

Základní principy a hodnoty:

    Použití přírodních ingrediencí v péči o pleť
    Vyloučení škodlivých a toxických látek
    Preference endemických rostlin z Řecka a Středomoří
    Odpovědnost v oblasti výroby a ověřených metod
    Spokojenost pro konečného spotřebitele s produkty péče o pleť
    Všechny použité složky mají účinnost při péči o pleť
    Ochrana životní prostředí

Naše filozofie

Zaměření výzkumu je založeno na myšlence: povaha, krása a zdraví koexistují v harmonii.

Proto receptury výrobků vycházejí z přírodních surovin. Přírodní produkty pro péči o pleť uspokojí zákazníky účinnosti a vyloučením nepříznivých vlivů na jejich zdraví a životní prostředí.

Řecko nabízí širokou škálu rostlin; mnohé z nich jsou endemické; to znamená, že rostou pouze v řeckých ostrovech nebo v řeckých horách, jako hora Psiloritis. Je dobře známo, že staří Řekové věděli, jak použít "zlata přírody", jako je olivový olej, bylinky a rostliny pro léčivé, farmaceutické a kosmetické použití.

Je prokázáno, že mnoho druhů původních druhů rostlin, které rostou na horském terénu má protizánětlivé, antioxidační a antibakteriální vlastnosti.